Urządzenia fiskalne

Kasy Przenośne i Jednostanowiskowe

Kasy te przeznaczone są dla małych i średnich placówek handlowych, można je również stosować do handlu przenośnego lub obwoźnego. Mają zwykle niewielkie rozmiary. Większość z nich pozwala na podłączenie skanera, można je programować z komputera.

Zobacz więcej

Kasy Systemowe

Jest to grupa kas przeznaczona do większych placówek handlowych. Posiadają więcej funkcji od najprostszych kas. Kasy systemowe współpracują z czytnikami kodów kreskowych, co pozwala na zdecydowane przyspieszenie sprzedaży. Zwykle są połączone w sieć z komputerem w system magazynowy.

Zobacz więcej

Drukarki Fiskalne

Są to urządzenia będące elementami systemu komputerowo-kasowego. Służą do zapisywania informacji o obrotach do pamięci fiskalnej, drukowania paragonów i raportów. Drukarka fiskalna znajduje zastosowanie tam, gdzie sprzedaż detaliczna jest wspomagana komputerowym programem magazynowo-fakturującym.

Zobacz więcej

Wagi elektroniczne

Do większości kas można podłączyć proste wagi elektroniczne. Dzięki takiemu połączeniu po naciśnięciu odpowiedniego klawisza kasa odczytuje masę towaru, a po wprowadzeniu kodu towaru oblicza należność. W większych sklepach można zastosować wagi drukujące etykiety z kodem kreskowym (wagi metkująco-etykietujące).

Zobacz więcej

Kody Kreskowe

Czytniki

Czytniki kodów kreskowych (skanery) zdobyły już sobie uznanie na polskim rynku. Dane są wprowadzane szybciej niż za pomocą klawiatury. Dzięki temu uzyskuje się przyspieszenie dokonywanych operacji, lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej, optymalizację zarządzania zapasami, podniesienie efektywności i komfortu pracy pracowników. Używanie czytnika kodów kreskowych pozwala także na zwiększenie asortymentu w handlu.

Zobacz więcej

Drukarki

Nie wszystkie towary mają nadrukowane fabrycznie kody kreskowe - tam, gdzie ich nie ma zastosowanie znajdują drukarki kodów kreskowych. Dzięki nim każdy towar uzyskuje w systemie magazynowym swój unikalny kod.

Zobacz więcej

Materiały eksploatacyjne

Do wszystkich sprzedawanych urządzeń sprzedajemy materiały eksploatacyjne, jak np. papier komputerowy (składankę), papier w ryzach A4 do drukarek laserowych i atramentowych, rolki do kas fiskalnych: termiczne, samokopiujące, chemiczne i ofsetowe.

Zobacz więcej

 
 

Strona gwna Oprogramowanie Produkty Sprzt Serwis Kontakt Mapa Strony