O Firmie

Firma "OMNIBUS" powstała w 1990 roku.

W początkach swojego istnienia zajmowała się doradztwem podatkowym, handlem urządzeniami elektronicznymi, usługami w zakresie automatyki przemysłowej i elektroniki.


W końcu 1991 roku firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż oprogramowania komputerowego i świadczenia usług informatycznych, a pod koniec 1992 roku zajęła się produkcją i sprzedażą sprzętu komputerowego. W miarę rozwoju firmy następował także rozwój oferowanego oprogramowania i powiększała się jej oferta handlowa.


W 1995 roku firma rozpoczęła sprzedaż urządzeń fiskalnych, które także można przyłączyć do systemu oprogramowania. Dzięki temu możliwe jest tworzenie wielostanowiskowych sieci kasowo-komputerowych i obsługa dużych placówek handlowych - hurtowni i sklepów.


"OMNIBUS" jako jedna z niewielu firm sprzedaje czytniki i drukarki kodów kreskowych, niezbędne w tego rodzaju sieciach.
Firma zajmuje się również montażem sieci komputerowych, sprzedażą podzespołów komputerowych, prowadzi montaż i serwis komputerów PC w dowolnej konfiguracji.


Ponadto w ofercie firmy znajdują się: elektroniczne wagi sklepowe, metkownice, drukarki igłowe i graficzne, materiały eksploatacyjne do kas fiskalnych i systemów komputerowych.


Firma prowadzi profesjonalne usługi serwisowe, obejmujące: naprawy kas fiskalnych, komputerów, monitorów i drukarek, okresowe przeglądy kas i drukarek fiskalnych, fiskalizację. "OMNIBUS" posiada także sprawnie funkcjonujący serwis oprogramowania, udzielający porad telefonicznych, a w razie poważniejszej awarii gotowy dotrzeć do Klienta z terenu Szczecina w ciągu jednej godziny.

 
 

Strona główna Oprogramowanie Produkty Sprzęt Serwis Kontakt Mapa Strony